Ви тут:  Головна Події Виїзна Всеукраїнська конференція «ХОЛОДНИЙ ЯР: ДОСВІД ІСТОРИЧНОГО МИНУЛОГО В СУЧАСНОМУ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНОМУ ДИСКУРСІ» (27.09.2024)

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо вас взяти участь у виїзній Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «ХОЛОДНИЙ ЯР: ДОСВІД ІСТОРИЧНОГО МИНУЛОГО В СУЧАСНОМУ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНОМУ ДИСКУРСІ», яка відбудеться 27 вересня 2024 року о 16:00 у рамках проведення екскурсії «Козацький дух та природа: мандрівка крізь століття». Організатор: Педагогічний факульет УДУ імені Михайла Драгоманова.

Основні напрямки роботи конференції:
→ Історико-педагогічна концептуалізація проблеми боротьби українського народу за національну ідентичність.
→ Необхідність та нагальність осмислення ідей визвольної боротьби українського народу (1918-2024 рр.) в освітньому контексті.
→ Військово-патріотичне виховання учнівської молоді на засадах героїчної минувшини.
→ Пошук інноваційних підходів до навчання як реакція на кризові умови життєдіяльності суспільства.
→ Героїчна сторінка Холодноярської республіки як взірець для наслідування сучасним зростаючим поколінням оборонців.
→ Непереможний слов’янсько-козацький гарт в його символізмі та виховному потенціалі.

Робочі мови:
українська

До участі у конференції запрошуються учителі, науково- педагогічні працівники ЗВО, науковці, а також фахівці інших профілів та спеціальностей, студенти, аспіранти, магістранти.

За підсумками конференції буде видано збірку наукових матеріалів.

Модератори конференції:

Ванда Вишківська – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри педагогіки педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова

Андрій Шевченко – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри педагогіки педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова

Секретар-координатор:

Анжеліка Ремньова – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри педагогіки педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ↓PDF

Холодний Яр 27.09.2024