Ви тут:  Головна Події Вступникам до магістратури про ТЗНК (онлайн)

Вступникам до магістратури про ТЗНК (онлайн)

 

Запрошуємо випускників бакалаврату Педагогічного факультету денної та заочної форм навчання на онлайн-зустрічі для вступників у магістратуру, де здобувачі матимуть можливість дізнатися про ТЗНК, результати якого будуть необхідними в 2024 році для вступу в магістратуру на всі спеціальності.

 

УВАГА!!! Зміни у розкладі!!! (див. нижче)

 

Тест загальної навчальної компетентності (разом із тестом з іноземної мови) є частиною єдиного вступного іспиту (ЄВІ) в магістратуру. ТЗНК містить 33 завдання, кожне з яких оцінюється в 1 бал. На виконання всіх завдань тесту загальної навчальної компетентності вступникам відведено 75 хвилин. Щоб отримати право брати участь у конкурсному відборі, учасник ЄВІ має подолати «пороговий бал», тобто набрати 5 тестових балів.

 

Вступ Магістратура 2024 ТЗНК

 

👩🏼‍💻 Більше про структуру тесту загальної навчальної компетентності та типи завдань нам повідає шановна гостя, пані Яніна Володимирівна Гончаренко, професор кафедри вищої математики УДУ імені Михайла Драгоманова, експерт відділу змісту оцінювання навчальних компетентностей Українського центру оцінювання якості освіти.

 

🙌 На наступному тижні буде проведено дві дистанційні зустрічі з пані Яніною Гончаренко у вівторок і середу на платформі Google Meet :

 

1️⃣ Консультація з ТЗНК 1
⏰ Вівторок, 20 лютого 2024 р. • 09:30–10:30 ✔️
📌 Покликання на відеозустріч: https://meet.google.com/dbo-nujn-bro

 

УВАГА!!! Зміни у розкладі!!!

2️⃣ Консультація з ТЗНК 2
⏰ Середа, 21 лютого 2024 р. • 11:30–12:30  Початок об 11:30 (на 30 хв. пізніше)❗️
📌 Покликання на відеозустріч: https://meet.google.com/cmy-bgyk-dut