Ви тут:  Головна Події Всеукраїнська благодійна акція «Дитинство: крок у майбутнє»

Всеукраїнська благодійна акція «Дитинство: крок у майбутнє»

АкціяДО26.04.18 1 АкціяДО26.04.18 2 АкціяДО26.04.18 3

26 квітня студенти спеціальності "Дошкільна освіта" в рамках Всеукраїнської благодійної акції "Дитинство: крок у майбутнє" за підтримки ректорату НПУ імені М.П. Драгоманова, декана факультету педагогіки і психології Бондаря В.І. та представників кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти та дитячої творчості доцента Гальченко В.М., доцента Алексєєнко-Лемовської Л.В. відвідали дитячий будинок «Надія» (с.Мокрець Броварського району) та Центр соціального захисту та адаптації дітей «Дім життя» (м.Бровари). Активними учасниками благодійної акції стали студенти 2 та 1 курсів

АкціяДО26.04.18 5 АкціяДО26.04.18 7 АкціяДО26.04.18 6

Студенти підготували вихованцям дитячих будинків цікаву розвивально-розважальну програму, до якої увійшли: інсценізація казки «Бременські музиканти», вікторини, конкурси, рухливі ігри. Малята були у захваті від отриманих вражень, насиченого спілкування, доброзичливого ставлення майбутніх педагогів. Не залишились малюки і без смаколиків: студенти пригостили малюків цукерками, печивом, фруктами, а також надали посильну матеріальну допомогу дитячим будинкам у вигляді засобів особистої гігієни для дітей.

АкціяДО26.04.18 4 АкціяДО26.04.18 8 АкціяДО26.04.18 9

Участь у благодійній акції дала змогу студентам навчитися бути не байдужими до проблем обездолених дітей, відкрила можливості дарувати любов і тепло дітям, слугувати гідним для наслідування прикладом іншим людям, які прагнуть творити добро.
Приєднуйтесь і ВИ до нас! Тоді справді відчуєте, як б'ється серце благочинності!

АкціяДО26.04.18 10 АкціяДО26.04.18 11 АкціяДО26.04.18 12

Особливу подяку висловлюємо всім студентам спеціальності «ДОШКІЛЬНА ОСВІТА», які підтримали акцію та надали посильну допомогу в її організації та проведенні! Низький ВАМ уклін!