Ви тут:  Головна Події Вітаємо шановних колег із Всеукраїнським днем психолога!

Вітаємо шановних колег із Всеукраїнським днем психолога!

Шановні психологи! Дорогі колеги! Від щирого серця вітаємо вас із професійним святом – Всеукраїнським днем психолога!

Ваша робота є надзвичайно важливою та цінною. Ви допомагаєте людям долати складні життєві ситуації, знаходити вихід із кризи, покращувати психічне здоров'я та якість життя через порозуміння з собою та навколишнім світом.

Ваші знання, досвід та професіоналізм роблять вас справжніми лікарями людських душ.

Пишаємося вашою роботою! Адже вже понад два роки – із перших днів відкритого воєнного нападу рф на нашу рідну країну – на волонтерських засадах працюють у тандемі фахівці-психологи кафедри практичної психології та студенти спеціальності «Психологія» Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова в різних куточках України та допомагають у збереженні психічного здоров’я дітей і дорослих, постраждалих від активних бойових дій.

У цей святковий день щиро бажаємо вам міцного здоров'я, невичерпної енергії, задоволення від щоденної праці, нових звершень та успіхів у вашій благородній справі.

З повагою і найкращими побажаннями

декан Тарас Олефіренко та колектив Педагогічного факультету

УДУ імені Михайла Драгоманова