Ви тут:  Головна Події Вітаємо молоду колегу з Відзнакою Міністерства оборони України!

Вітаємо молоду колегу з Відзнакою Міністерства оборони України!

Колектив Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова щиро вітає нашу чарівну молоду колегу, заступницю декана з роботи зі студентами, викладачку, аспірантку Ірину Андріївну Матвієнко з Відзнакою Міністерства оборони Українимедаллю "За сприяння Збройним Силам України "

відзнака МОУ Ірина Матвієнко 2

Із допису Ірини Андріївни (цитуємо):

"Не кожного дня отримуєш нагороду Міністерства оборони України.
Дякую кожному за участь у наших проєктах.
Далі більше, не зупиняємося.

Нам є заради чого йти вперед та працювати. Вільне майбутнє та безпечне мирне життя.

У кожного із нас своя історія болю в цій війні.
Знаю, що важко, знаю, що це нестерпно. Але у нас тільки один шлях – Перемога.

Кожен має рідних, друзів, які на передовій щохвилини, щосекунди боронять наше життя. І думаю, нікому не потрібно пояснювати, що відчуваєш, коли отримуєш повідомлення "4.5.0."

Знаю, що більшість із нас вже не знає, де брати сили йти вперед... Але ми мусимо. Іншого шляху немає. Нам необхідно раз і назавжди покласти край знущанням над українським народом. Наші діти не повинні жити у війні, вони не мали чути звуки повітряної тривоги та вибуху. Ніхто не заслуговує бачити смерть дорогих коханих людей.

Від кожного із нас залежить, яка країна буде завтра.
Життя кожної людини безцінне.
Кожен день українці борються за свою країну і своє майбутнє. Ми мусимо повернути мир на наші землі та збудувати фундамент вільного безпечного майбутнього.

Українці шалені!
Шалені в своїх діях, ідеях та поглядах.
Це країна сильних духом та вільних серцем!

Не забуваймо про важливість освіти та культури в нашому житті. Ми повинні дбати про збереження традицій та національної спадщини, а також про розвиток науки та технологій, які допоможуть нам зайняти своє місце у світі.

Ми маємо багато роботи на майбутнє, але я вірю в нашу країну та її людей.
Разом ми можемо здійснити свої мрії та змінити світ на краще.

Україна – це про якість!
Україна – це про вірність!
Україна – це про сміливих та незламних.

Як громадянка України, я пишаюся нашими людьми, які докладають зусиль, щоб збудувати нам світле майбутнє.
Разом ми можемо здійснити неможливе!
З Україною в серці, ми здатні на все!"

Пишаємося високими заслугами пані Ірини перед Збройними силами України і нашою державою у період воєнного часу!

Так тримати!

відзнака МОУ Ірина Матвієнко 2