Ви тут:  Головна Події Вітаємо колектив Педагогічного факультету з перемогою!

Вітаємо колектив Педагогічного факультету з перемогою!

Шановні колеги! Щиро вітаємо наш колектив з перемогою!

Адже наш факультет визнаний переможцем за підсумками рейтингового оцінювання та посів почесне 1 місце серед факультетів Українського державного університету імені Михайла Драгоманова у номінації «Факультет у 2022-2023 навчальному році».

Грамота 1 місце ПФ УДУ 30.08.2023

Сьогодні 30 серпня 2023 року на Вченій раді університету відбулося урочисте вручення Грамоти Педагогічному факультету УДУ імені Михайла Драгоманова і наш декан професор Тарас Олексійович Олефіренко отримав від ректора академіка Віктора Петровича Андрущенка нагороду, яка засвідчує позитивні результати роботи нашого славного колективу.

Грамота 1 місце ПФ УДУ 30.08.2023

Це третє поспіль підвищення місця факультету в рейтингу університету. Нагадаємо, що у 2021-2022 навчальному році факультет посів друге місце, а у 2020-2021 навчальному році – третє. Перемога факультету є результатом спільної роботи наших викладачів, співробітників, студентів та випускників.

Грамота 1 місце ПФ УДУ 30.08.2023

Пишаємося визнанням і відзнакою нашого секретаря Педагогічного факультету Людмили Олегівни Адаменко, яка працює у стінах драгоманівського університету вже понад 20 років та надихає колег своїм професіоналізмом, надійністю, високою відповідальністю, самовідданої працею та невичерпною життєвою енергією.

Грамота 1 місце ПФ УДУ 30.08.2023Грамота 1 місце ПФ УДУ 30.08.2023

Грамота 1 місце ПФ УДУ 30.08.2023

Радіємо успіхам нашого колективу та бажаємо й надалі нарощувати свій потенціал, впевнено йти вперед, наполегливо втілювати свою благородну мету. Хай освітянська доля буде прихильною в усіх творчих починаннях. Далекоглядності у задумах, нових перемог і вагомих здобутків!

вітаємо переможців