Ви тут:  Головна Події Вітаємо колег із врученням атестатів доцента!

Вітаємо колег із врученням атестатів доцента!

 

Присвоєння вченого звання – подвійне свято для будь-якого науковця! Колектив педагогічного факультету радий вітати з офіційним присвоєнням звання і одержанням атестатів доцента наших колег, викладачів кафедри початкової освіти, кандидатів педагогічних наук – Олену Михайлівну Кондратюк і Тетяну Василівну Коваль.

 


Теплі слова вдячності за активну педагогічну, наукову, виховну, громадську діяльність та плідну й натхненну співпрацю наші освітяни кафедри початкової освіти Олена Кондратюк і Тетяна Коваль отримали від декана професора Тараса Олефіренка, який оцінив їхній вклад в розвиток педагогічного факультету.

 

атестати доцента О.Кондратюк Т.КовальПривітала викладачів із високими професійними досягненням завідувачка кафедри початкової освіти професор Олена Матвієнко, висловила слова підтримки талановитим педагогам та натхненним дослідникам, побажала нових звершень і перемог!

 

Усім колективом сердечно вітаємо наших досвідчених і молодих колег із досягненнями та щиро бажаємо міцного здоров'я, наснаги для підкорення нових вершин, успішного втілення в життя творчих задумів і досягнень, а також наснаги в професійному зростанні та в майбутніх цікавих наукових пошуках!

 

атестати доцента О.Кондратюк Т.Коваль