Ви тут:  Головна Події Вітаємо абітурієнтів, студентів і колег із Днем молоді!

Вітаємо абітурієнтів, студентів і колег із Днем молоді!

Із 2022 року Україна святкує День молоді разом із усім світом – 12 серпня! З цієї нагоди від щирого серця вітаємо нашу активну, освічену, прогресивну та патріотичну молодь! Пишаємося вашою енергією, креативністю та внеском у розвиток нашої країни.

Студентські роки – це час великих можливостей і незабутніх вражень, коли визначається ваше майбутнє. Це час мрій і надій, пошуку свого життєвого шляху, бажання діяти, дивувати світ своїми сміливими ідеями та досягненнями. Неповторна та відповідальна пора, коли маленька перемога є запорукою життєвого успіху, а кожна помилка стає мотивом для самовдосконалення і творчого пошуку.

Молодь – це майбутнє світу й саме вона визначає шляхи розвитку суспільства. Нехай ваша активність, завзятість та натхнення завжди супроводжують вас на шляху до знань та досягнень. Нехай дружба, яку ви знаходите в університетському студентському просторі, буде надійною опорою і радістю кожного дня.

Саме ви, юнаки та дівчата, є тією рушійною силою суспільних перетворень, надією на краще майбутнє! Тож будьте вірними своїм переконанням, здобувайте знання, прагніть до нових перемог та звершень, примножуйте духовні та культурні надбання! Сміливо долайте будь-які труднощі та досягайте нових вершин. Нехай мрії, які ви плекаєте, здійснюються, а навички, які отримуєте, допомагають вам змінювати світ на краще.

Щастя вам та віри у власні сили! Наснаги, світлої долі, невичерпної енергії та оптимізму, здійснення усіх ваших мрій та планів!

З Днем молоді, дорогі студенти й колеги. Зі святом, шановні абітурієнти, що доєднуються до нашої драгоманівської родини! Ви – майбутнє нашої країни, і ми віримо в вас!

З найкращими побажаннями
Команда Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова