Ви тут:  Головна Події Успішний старт Благодійного проєкту на Педагогічному!

Успішний старт Благодійного проєкту на Педагогічному!

Не дивлячись на складні умови життя, в яких ми зараз перебуваємо, опинившись без електроенергії, стабільного зв'язку мобільних операторів, тепла та безпечного неба, важливо за будь-яких обставин залишатися людьми та дарувати теплі обійми й підтримку тим, хто цього потребує.

благодійний проєкт ПФ

За ініціативи студентства, сприяння й підтримки ректора Віктора Андрущенка та декана Педагогічного факультету Тараса Олефіренка, командної роботи голови Студентського парламенту Анни Радченко та заступника декана з роботи зі студентами Ірини Матвієнко, плідної співпраці з керівником Благодійної акції «Дитинство: крок у майбутнє», доцентом Вікторією Гальченко, творчого підходу студентів 2 курсу спеціальності «Дошкільна освіта» Дарії Дутової, Вікторії Кірієнко, Анни Грабової, Анни Сирчіної, Дар’ї Хижко 20 грудня 2022 року успішно стартувала Благодійна акція «Дитинство: крок у майбутнє».

Представники Педагогічного факультету відвідали Боярську спеціалізовану школу-інтернат. У школі навчаються 82 учні, переважно із Київської області. З них: 10 сиріт і позбавлених батьківського піклування, 28 дітей-інвалідів.

Щиро вдячні за партнерство Благодійному проєкту «Коробочка добра» викладача кафедри педагогіки і методики початкового навчання Алли Сенчило, яка разом зі своїми помічниками подарувала коробочки з подарунками діткам цієї ж школи-інтернату та провела майстер-клас з виготовлення свічок з вощини.

Напередодні поїздки було зібрано 10 000 грн. Вдячні всім, хто долучився до збору коштів! Важлива кожна гривня, яка пішла діткам на створення свята та неймовірні емоції. Своїми донатами ви подарували їм справжнє свято. Завдяки Вам ми змогли зібрати для кожної дитини чарівну торбинку від Святого Миколая, в яку ми помістили іграшки, канцтовари, засоби гігієни, одяг, солодощі. З вмістом подаруночків ви зможете ознайомитися у відеозвіті.

Ми пишаємося нашими активними та талановитими студентами, які встигають навчатися, працювати та ще й бути свідомими громадянами країни та проявляти свою небайдужість у волонтерстві.

Для діток було проведено мінітренінг «Прикрась ялиноньку до свята», використовуючи при цьому художнє слово та терапевтичну казку, яка допомогла подолати страх темряви. Щасливі посмішки та теплі обійми дітей були варті всіх тих сил, які наші студенти доклали до цього проєкту.

З такою молоддю наша країна матиме успішне майбутнє 💙💛

Разом до ПЕРЕМОГИ!

З Україною в серці та з любов'ю до кожного українця.

#твій_пф 💜