Ви тут:  Головна Події У Національному музеї літератури України

У Національному музеї літератури України

20.02.19 2   У дні вшанування пам'яті Небесної сотні 20 лютого 2019 студенти 1 курсу спеціальності «Початкова освіта» разом із куратором, доцентом Лук'янченко Ольгою Миколаївною, відвідали захід у Національному музеї літератури України, присвячений саме цим трагічним подіям.
  Поряд з тим, студенти мали можливість ознайомитись із унікальними експозиціями музею. Так, майбутні вчителі змогли побачити зразки старовинних видань ХVII-XVIII століть, фотографії, твори образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, унікальні стародруки, прижиттєві видання творів відомих українських письменників.

20.02.19 1

Особливо студенти були вражені читальною залою приватного навчального закладу кінця ХІХ ст. – Колегії Павла Галагана, церквою Святого Павла при закладі, де у травні 1886 року Іван Франко вінчався з Ольгою Хоружинською.
   Від душі радимо відвідати Національний музей літератури України, де проводять пізнавальні екскурсі у сучасній формі.

20.02.19 3