Ви тут:  Головна Події Сила знань та патріотизму на шляху до Перемоги: визнання вкладу Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова

У понеділок 18 березня 2024 року на оперативній нараді колективу Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова лідери нашої команди були відзначені подяками від Волинського обласного фонду «Бі Сейф» (директор Ігор Романюк) з ініціативи дійсного члена БФ «Бі Сейф» викладача кафедри дошкільної освіти Віталія Клака.

Бі Сейф Подяки 18.03.24

Деканові Тарасу Олексійовичу Олефіренку були вручені сувенір «Золота гільза» від 10ошбр «Єдельвейс» та Подяка з нагоди присвоєння вченого звання професора, а також за сприяння та допомогу Збройним Силам Україні.

Бі Сейф Подяки 18.03.24

Завідувачка кафедри дошкільної освіти Цвєткова Анна Георгіївна була удостоєна Подяки за сприяння в обороні держави та внесок у спільну справу наближення Перемоги України.

Бі Сейф Подяки 18.03.24

Ці нагороди є свідченням того, що діяльність факультетської спільноти виходить далеко за рамки академічної сфери, вносячи значний вклад у суспільне життя та державну безпеку. Ці відзнаки відображають тісний зв'язок між вищою освітою та громадянським суспільством, демонструючи, що наукова та освітня спільноти мають важливу роль у підтримці національної єдності та сприянні загальнодержавним інтересам.

Щирі вітання Тарасові Олексійовичу Олефіренку, Анні Георгіївні Цвєтковій, а також усьому колективу Педагогічного факультету з цими заслуженими відзнаками. Такі події є важливим нагадуванням про внесок кожного у розвиток суспільства і держави.