Ви тут:  Головна Події Студенти Педагогічного факультету на Благодійній виставці «Спротив 2022 – Ukraine Resistance 2022»

Привіт, Педагогічний 🫶

Сьогодні ми хочемо поділитися з вами враженнями від нашого візиту на виставку «СПРОТИВ-2022». Ця виставка присвячена подіям, пов'язаним із нападом російських військ на Чорнобильський напрямок, де представлені експонати, відібрані після цих подій. Експозиція є благодійною та унаочнює героїчну діяльність наших військових та спротив усього українського народу.

спротив 2024 виставка 001

Співзасновник виставки та Волонтерського центру ЧОРНОБИЛЬ Ярослав Ємельяненко поділився цікавими історіями про артефакти та обговорив, чому важливо знати нашу історію та бути свідомими громадянами своєї країни.

спротив 2024 виставка 001

Ми були вражені глибиною представленої інформації та залишилися натхненними від відкриттів, зроблених на цій виставці. Експонати, історії та враження, які ми отримали, дозволили нам краще зрозуміти значення цих подій для нашого суспільства та світу в цілому.

Місце проведення: вул. Андріївський узвіз, 11.

Ми вдячні всім, хто приєднався до цієї захопливої подорожі в історію.

Окрема подяка пану Ярославу Ємельяненку, директору ЧОРНОБИЛЬ ТУР.

З любов'ю, #твій_пф 💙

Студенти Педагогічного факультету

УДУ імені Михайла Драгоманова

спротив 2024 виставка 001спротив 2024 виставка 001спротив 2024 виставка 001спротив 2024 виставка 001спротив 2024 виставка 001спротив 2024 виставка 001