Ви тут:  Головна Події Співпраця з КВНЗ КОР "Академія неперервної освіти"

Співпраця з КВНЗ КОР "Академія неперервної освіти"

Біла церква ЧМІ 15.06.18 0   Доцент кафедри української мови та методики навчання факультету педагогіки і психології НПУ імені М.П.Драгоманова Чабайовська Марія Іванівна 15 червня 2018 року взяла участь у науково-практичній конференції "Нова українська школа: професійний розвиток учителя початкової школи", що відбулася в комунальному вищому навчальному закладі Київської обласної ради "Академія неперервної освіти" (доповідь "Обґрунтування розроблення та реалізації проекту вивчення курсу українознавства за вибором "Я люблю Україну" для здобувачів освіти 1 класу в умовах становлення нової української школи").

Біла церква ЧМІ 15.06.18 1 Біла церква ЧМІ 15.06.18 5 Біла церква ЧМІ 15.06.18 2Біла церква ЧМІ 15.06.18 2

Доповіді також виголосили співавтори проекту "Я люблю Україну":
• Омельченко Наталя Михайлівна – вчитель початкових класів НВК «Гімназія – ЗНЗ І ступеня м. Обухова ім. Володимира Мельника», вчитель вищої категорії, вчитель-методист;
• Синільник Віра Вікторівна – вчитель початкових класів НВК «Гімназія – ЗНЗ І ступеня м. Обухова ім. Володимира Мельника», вчитель вищої категорії, вчитель-методист.

Біла церква ЧМІ 15.06.18 4 Біла церква ЧМІ 15.06.18 3

У залі були присутні вчителі початкових класів, які проходять тут курси підвищення кваліфікації, готуючись до зустрічі з першокласниками нової української школи.

Біла церква ЧМІ 15.06.18 0
Розробники проекту "Я люблю Україну" з Ткаченко Любов Петрівною, завідувачем відділу початкової освіти КВНЗ КОР "Академія неперервної освіти"