Ви тут:  Головна Події Щиро вітаємо колегу з присвоєнням вченого звання професора!

Щиро вітаємо колегу з присвоєнням вченого звання професора!

Досягнення нових вершин у професійній діяльності є свідченням наполегливої праці, високої компетентності та безмежного прагнення до знань. Одержання вченого звання професора – це важливий етап у кар'єрі науковця, який символізує визнання його внеску в науку та освіту, а для факультету й університету – це підтвердження високого рівня підготовки фахівців і престижу нашого закладу вищої освіти.

присвоєння вч зв проф Васютіна Т. 1присвоєння вч зв проф Васютіна Т. 1

Декан факультету професор Тарас Олефіренко, завідувачка кафедри початкової освіти та інноваційної педагогіки Олена Матвієнко та весь колектив Педагогічного факультету щиро вітають Тетяну Васютіну з отриманням вченого звання професора.

присвоєння вч зв проф Васютіна Т. 1присвоєння вч зв проф Васютіна Т. 1

Зичимо Тетяні Миколаївні творчого неспокою, професійного довголіття, нових досяжних цілей та можливостей для ресурсного відновлення. Нехай ваш шлях буде сповнений натхненням, новими відкриттями та численними успіхами. А ваш приклад стане джерелом мотивації для усіх представників нашої факультетської академічної спільноти!

Атестат професора Т Васютіна