Ви тут:  Головна Події Щасливі посмішки дітей зігріють у найсильніші морози!

Щасливі посмішки дітей зігріють у найсильніші морози!

Важливо встановлювати в житті правильні пріоритети та завжди зберігати в собі людяність. З ініціативи студентського активу Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова, за підтримки ректора Віктора Андрущенка та сприяння декана Тараса Олефіренка, а також завдяки командній роботі заступниці декана з роботи зі студентами Ірини Матвієнко та голови Студентського парламенту Анни Радченко – стартувала благодійна акція «Подаруй тепло дітям».

Подаруй тепло дітям 5.12.23

У Міжнародний день Волонтера, який відзначається 5 грудня, актив педагогічного факультету відвідав Київський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Оберіг» у місті Богуслав.

Висловлюємо щиру вдячність студентам, які допомогли реалізувати наш проєкт доброти та тепла, а саме:

Богдані Глушко (2А),

Владиславі Миколюк (26 ПСРО),

Даніілу Левченко (15 ПРПС),

Анні Матюшенко (25 ПРПС),

Тетяні Сірій (14 ПН),

Борисюк Діані (15 ПРПС),

Щипанській Софії (15 ПРПС),

які організували для дітей цікавий квест, тренінги, хвилинки танців, куточок з аквагриму та допомагали із закупівлею подарунків. Деталі у відео↓.

Перед поїздкою було зібрано 10 000 грн. Ми дуже вдячні всім, хто долучився до збору коштів. Кожна гривня була важливою, оскільки вона допомогла забезпечити дітей неймовірним святом та емоціями напередодні новорічних свят.

Ця благодійна акція не лише принесла радість дітям, але й показала, що спільна сила та взаємодопомога можуть зробити світ яскравішим для тих, хто потребує підтримки.

Разом – ми сила!

З Любов'ю #твій_пф💜