Ви тут:  Головна Події Реєстрація на вступні іспити в магістратуру та аспірантуру 2024

Реєстрація на вступні іспити в магістратуру та аспірантуру 2024

 

До уваги випускників бакалаврату, майбутніх магістрів та аспірантів! Реєстрація на вступні іспити розпочнеться вже 7 травня!!!

 

У 2024 році всі вступники в аспірантуру (у будь-яку наукову установу або заклад вищої освіти на будь-яку спеціальність), як і вступники в магістратуру, мають скласти ЄВІ – єдиний вступний іспит.

 

Іспит мають складати всі абітурієнти, як ті, хто має намір навчатися на бюджеті, так і ті, хто планує здобувати освіту на комерційній основі.

 

Лише наявність результатів єдиного вступного іспиту (ЄВІ) дає право майбутньому аспіранту брати участь у вступних випробуваннях у тому закладі чи науковій установі, де він планує здобувати ступінь доктора філософії / доктора мистецтва.

 

Заклади вищої освіти та наукові установи, де планують навчатись майбутні аспіранти, не мають жодного відношення до самої процедури складання ЄВІ. Вступне випробування проводиться Українським центром оцінювання якості освіти відповідно до законодавства.

 

Зареєструватись для іспиту майбутні аспіранти, як і магістранти, можуть у приймальній комісії закладу вищої освіти.

 

РЕЄСТРАЦІЯ може здійснюватися ✔️через електронну пошту (покликання додається) та ✔️особисто за адресою Приймальної комісії УДУ імені Михайла Драгоманова.

 

Реєстрація розпочинається 7 травня і триватиме до 29 травня.

 

ВАЖЛИВО! При реєстрації через електронну пошту обов’язковим є отримання екзаменаційного листа для проходження самих іспитів (вступник має забрати свій екзаменаційний листок не пізніше ніж за два тижні до початку вступних випробувань.)

 

Також для вступників, які з поважної причини не змогли зареєструватись в основний період реєстрації, буде передбачений додатковий період реєстрації, що триватиме з 17 до 21 червня.

 

Приймальна комісія УДУ імені Михайла Драгоманова приймає заяви та документи від абітурієнтів для реєстрації вступників для проходження єдиного вступного іспиту (ЄВІ) та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ)

з 9:00 07 травня до 18:00 29 травня 2024 року
(перерва з 13:00 до 14:00)

 

🏛🎓

Приймальна комісія

УДУ імені Михайла Драгоманова

📍м. Київ, вул. Пирогова 9, каб. 133, 229

📧 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

📞(044) 239-30-17, (044) 235-82-36

кнопка Вступ УДУ 2024

 

вступ аспірантура 2024

 

 

вступ аспірантура 2024

 

вступ аспірантура 2024

 

вступ аспірантура 2024

 

 

Джерела: