Ви тут:  Головна Події Зустріч із нагоди 50-річчя від дня закінчення навчання

Зустріч із нагоди 50-річчя від дня закінчення навчання

Фото із зустрічі випускників

Травневими днями відбулася зустріч із нагоди 50-річчя від дня закінчення навчання в рідній альма-матер випускників спеціальності «Дошкільна освіта». На цей урочистий захід було запрошено завідувача кафедри методик та технологій дошкільної освіти, професора Луценко І. О.

У дружньому спілкуванні й нині молоді душею «дошкільниці» пригадували своїх викладачів, ділилися теплими спогадами про роки навчання і професійні надбання. Їхні розповіді, вірність здобутій освіті й гордість за неї звучали справжнім гімном спеціальності. Випускниці-ювіляри побажали завідувачеві кафедри Ірині Олексіївні особистих успіхів, а також творчого зростання кафедрі, гідної славетних кафедр і видатних викладачів із підготовки ВИХОВАТЕЛІВ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова.