Про трансляцію Дня відкритих дверей на Факультеті педагогіки і психології
У суботу 25 квітня наш традиційний День відкритих дверей на Факультеті педагогіки і психології відбувся в оновленому форматі. Щоб познайомити абітурієнтів і батьків майбутніх вступників із факультетом та його життям, а також надати відповіді на актуальні питання вступу, ми організували онлайн-трансляцію Zoom-конференції до Дня відкритих дверей на Facebook!
Почесними учасниками зустрічі були представники адміністрації НПУ імені М.П.Драгоманова – проректор з міжнародних зв’язків Володимир Лавриненко і проректор з наукової роботи Григорій Торбін.
Володимир Грирогович поінформував про можливості студентів-драгоманівців під час навчання відвідувати університети по всьому світу, отримати подвійний диплом, брати участь у різноманітних міжнародних програмах, здобувати міжнародні гранти, брати участь у міжнародних конференціях.
Григорій Мирославович розповів про наш університет, його переваги та можливості для вступників, акцентував увагу на здобутках науковців-професорів університету, якими пишається НПУ, привабливість та зацікавленість нашим закладом представниками університетів різних країн, які приїжджають, аби проводити спільні дослідження та впроваджувати спільні наукові напрацювання.
А наш факультет представив декан, професор Тарас Олефіренко і відповів на низку питань про вступ і умови прийому на навчання.
Із таємницями наукової роботи на факультеті ознайомила заступник декана з наукової роботи та міжнародних зв’язків, професор Олена Матвієнко. До промови долучилась наша випускниця, аспірантка Губарєва Дарья.
Про особливості студентського життя поза навчальним процесом розповів заступник декана по роботі зі студентами, доцент Володимир Тітяєв. Особливості студентського життя описав голова студентського парламенту факультету Адам Васильєв.
Заступник декана з навчально-методичної роботи, яка також очолює найбільшу кафедру нашого факультету (кафедру педагогіки і методики початкового навчання), професор Ірина Шапошнікова розповіла про організацію навчального процесу на факультеті в цілому і особливості підготовки вчителя початкової школи – одного з найбільш популярних фахів на нашому факультеті.
Виступила із промовою Олена Гуменюк, заступник директора з навчально-методичної роботи 38-го ліцею ім. Молчанова міста Києва, де наші студенти-початківці регулярно проходять практику і багато хто з них залишається там працювати після випуску.
Модератор онлайн-конференції, пані Олена Шевнюк, професор, завкафедри образотворчого мистецтва, майстерно вела учасників зустрічі, тож дискусія вибудовувалась струнко і динамічно.
Про освітні програми і специфіку підготовки на спеціальності «Дошкільна освіта» повідала завідувач кафедри методик і технологій дошкільної освіти, професор Ірина Луценко.
А кафедру педагогіки і психології дошкільної освіти та дитячої творчості представила її завідувач, професор Анна Цвєткова.
Про особливості оволодіння найекзотичнішим фахом на нашому факультеті розказала завкафедри образотворчого мистецтва, професор Олена Шевнюк. До її промови приєднались студенти бакалавр Анастасія Чернявська і магістр Анастасія Пілішко; старший вчитель, вчитель образотворчого мистецтва Солодовник Наталія Федорівна (спеціалізована школа № 115 імені І.Огієнка), а також бакалаври Анастасія Мірошниченко і Ірина Петрик.
Про важливий і перспективний напрям «Практична психологія» і професійну підготовку шкільних психологів доповіли завідувач кафедри практичної психології, професор Олександр Митник і завідувачка кафедри психології і педагогіки, доцент Інна Олександрівна Лапченко.
А про практичну підготовку студентів-психологів розповів наш гість, методист з психологічної служби науково-методичного центру управління освіти Шевченківського району міста Києва Віктор Почупайло.
І завершила нашу презентацію завідувач підрозділу психології, педагогічної валеології та дошкільної освіти, доцент Ірина Овдієнко, яка представила професора Станіслава Страшка, завідувача кафедри методико-біологічних та валеологічних основ охорони життя і здоров’я, де також готують фахівців унікального профілю – валеологів. У промові йшлося про особливості навчання на спеціальності «Середня освіта (здоров’я людини)», можливості навчання студентів факультету за кордоном і перспективи майбутнього працевлаштування.
У ході конференції доповідачі змістовно, цікаво і доступно відповідали на одержані від абітурієнтів і батьків запитання, яких надійшло на наші канали близько півсотні.
Декан Тарас Олефіренко підвів підсумки усього вище сказаного та висловив щиру вдячність учасникам і гостям онлайн-зустрічі!