Ви тут:  Головна Події Про День фінської освіти

Про День фінської освіти

15.03.19 0

15 березня 2019 року доцент кафедри української мови та методики навчання Чабайовська Марія Іванівна взяла участь у конференції "День фінської освіти. Практичні кроки для впровадження реформи нової української школи".

Захід проводився з участю Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич, Генерального директора Фінської національної агенції з освіти Оллі-Пекка Хайнонена, віце-прем'єр-міністра України В'ячеслава Кириленка, посла Фінляндії в Україні Юха Віртанена, представника Європейського Союзу в Україні Стефана Шленінга, інших високопосадовців на базі НСК "Олімпійський". Відбулася презентація 4-річного проекту "Фінська підтримка реформи української школи" під гаслом: "Навчаємось разом". Проект реалізується компанією FCG International у співпраці з Гельсінським університетом і спрямований на підвищення якості освіти в Україні.

15.03.19 1 15.03.19 3 15.03.19 2

На фото 2 і 3 відповідно: Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, ведуча заходу – диктор телебачення Наталія Мосейчук.