Ви тут:  Головна Події Події Європейський день мов...

Європейський день мов...

1  У Європейському Союзі нараховують 24 офіційні мови, близько 60 регіональних та мов меншин, та більше 175 мов, якими розмовляють емігранти. Існує близько 6 000 - 7 000 мов у світі, більшістю з яких розмовляють в Азії та Африці. Щонайменше половина мешканців планети розмовляє двома або й більше мовами, або розуміють дві або більше мови.
Започаткований  Радою Європи Європейський день мов це свято, що відзначається в країнах Європейського Союзу щорічно 26 вересня. З цієї нагоди 26 вересня 2016 року  на кафедрі іноземних мов та методики їх викладання факультету педагогіки і психології відбувся перегляд відео фільмів англійською мовою.


     Студентам було запропоновано переглянути три фільми: “Only in America , “This is Britain” and “ Yellowstone National Park”. Гідом заочної подорожі  до США стала викладач кафедри Пуха З.Д., яка мала нагоду познайомитися з англомовною країною як переможець програми « Українсько – американські премії за досягнення у викладанні». Завдяки проведенню такого заходу студенти отримали не тільки чудову можливість дізнатись про історію, традиції та культуру американців, але  й поповнити  мовні знання та удосконалити мовленнєві навички. Є впевненість, що такі заходи сприятимуть удосконаленню соціокультурних умінь та навичок студентів, створюватимуть фундамент для формування толерантних міжкультурних стосунків оскільки це - шлях до взаєморозуміння між народами та державами.
Матеріал підготувала: Тутова Тетяна Броніславівна, викладач кафедри іноземних мов та методики їх викладання.