Ви тут:  Головна Події Події Вітаємо переможців !!!

Вітаємо переможців !!!

M4T0GDCnoow 27 жовтня 2016 року на факультеті педагогіки і психології відбувся великий захід – Дебют першокурсника, на якому мали змогу заявити про себе усі групи 1-го курсу. Тема Дебюту – Навколосвітня подорож. Одразу хочеться подякувати першокурсникам за можливість відчути особливості життя різних держав та побачити професії психолога, вчителя початкових класів, художника, вихователя ДНЗ та валеолога цих країн. Студенти довго та сумлінно готувались до заходу, створювали власноруч декорації, знімали презентації про свої групу, які виглядали як справжні фільми. Приємно усвідомлювати, що наші студенти такі талановиті! 
 
 
 b39w0ETYHbUХочеться привітати переможців – 16 ПРПС групу (практична психологія), надзвичайний виступ було важко не відмітити, адже студенти показали на сцені справжній екшен, яскравість, спецефекти, костюми, колорит, важливість розуміння такими ще недосвідченість психологами, такого складного і важливого поняття як підсвідомість і того, що в ній може відбуватись, уміння показати таку складну структуру через вир життя Індії, гармонічність та красу з дуже особливими декораціями, костюмами та фарбами Холі. TLuVaWUtIo8
 Слід зазначити, що у період з 27 жовтня до 28 листопада 2016 року переможці Дебюту ФПП активно готувались до наступного етапу конкурсу першокурсників – Дебюту університетського рівня, перемогу на якому отримати також студенти 16 ПРПС групи! Тему дебюту – «Дорвалися до влади!» було розкрито на глобальному рівні, при цьому не зачепивши ні політичний аспект, ні особливості життя Студентської ради університету.
 pj-BAnvqPvMНеможна не згадати про ще одну нагороду, яку теж отримав студент 16ПРПС групи – Денис Рудомьотов за краще виконання своєї ролі, журі навіть назвали Дениса – Драгоманівським Джоном Сноу що теж є надзвичайно приємно!
 Вітаємо переможців! Факультет педагогіки і психології радіє разом із 16 ПРПС, які гучно заявили про себе.
 WjXxSjuYwVY