Ви тут:  Головна Події Пізнаємо нове (сторінки із життя першого курсу)

Пізнаємо нове (сторінки із життя першого курсу)

1 курс 10.2018 1

В останні теплі та сонячні дні жовтня 2018 р. студенти першого курсу спеціальності «Початкова освіта» разом з куратором, доцентом кафедри педагогіки та методики початкового навчання Лук'янченко О. M, відвідали екскурсію «Перлини Печерська». Вражень залишилось багато.

1 курс 10.2018 3 1

Так, Анастасія Мельничук, студентка 13 групи (ПІ) пише: «Київ привітав нас усміхненими обличчями мешканців, грандіозними будівлями і затишними золотавими вулицями. Ми мали екскурсію в одному з найдорожчих і престижних районів міста Києва – Печерську. Цей район нас вразив прекрасними особняками ХІХ століття, серед яких: будинок М.В.Ковалевського, Шоколадний будинок, будівля з каріатидами, і звісно, перлина київської архітектури – Будинок з химерами. Всі ми були дуже задоволені екскурсією і відчули свій зв'язок з минулими поколіннями людей, що жили упродовж століть на нашій землі й створювали красу».

1 курс 10.2018 2 1