Підсумки першого тижня студентської академічної мобільності здобувачів ТНПУ ім.В.Гнатюка на педагогічному факультеті
Триває програма студентської академічної мобільності (SAM Україна), яка є частиною програми House of Europe, фінансується Європейським Союзом та реалізується Британською Радою. Сподіваємось, що перший тиждень навчання для студентів Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка виявився насиченим, захопливим і пізнавальним.
Дівчата встигли взяти участь у відкритій лекції, присвяченій інноваційним технологіями викладання; відвідали інтерактивні лекціі-екскурсії й практичні заняття з використанням експозиційних матеріалів у залах Державного музею іграшки; ознайомились з освітнім середовищем та сутністю ігрового та діяльнісного підходів у навчанні дітей дошкільного віку в лабораторії кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти; здійснили візит до картинної галереї гуманітарного корпусу Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.
На завершення плідного робочого тижня здобувачі Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка активно насолоджуються теплими осінніми днями, не упускаючи можливості ознайомитися із пам'ятками культури Києва. Так, 8 жовтня Радченко Анна Олександрівна, студентка спеціальності "Початкова освіта" педагогічного факультету НПУ імені М. П. Драгоманова, провела екскурсію для наших гостей із Тернополя.
Дівчата вирушили до найглибшої станції київського метро – Арсенальної. Адже саме тут на крутому схилі в Печерському районі міста Києва знаходиться Парк «Вічної Слави». Він був відкритий у 1894 році. У верхній частині парку знаходяться два меморіали. Перший з них присвячений трагедії Голодомору 1932-1933 років і до його складу входять Національний музей «Меморіал жертв Голодомору», відкритий у 2008 році, скульптура дівчинки з колосками в руках «Гірка пам’ять дитинства», скульптури янголів, алея «Чорні дошки». Другий – це Меморіал Вічної Слави, відкритий 6 листопада 1957 року. До нього входять 27 метровий обеліск на могилі невідомого солдата, біля якого горить вічний вогонь та Алея Полеглих Героїв (34 могили воїнів Другої світової війни). Біля меморіальної частини знаходяться декілька оглядових майданчиків з яких відкривається просто неймовірно гарна панорама на лівий берег Києва, Дніпро та Києво-Печерську лавру.
Студенти мали можливість вдихнути теплого осіннього повітря, прогулюючись доріжками Маріїнського парку, який розташований навпроти будинку Верховної Ради й Маріїнського палацу. Там вони зробили знімки на пам'ять біля скульптури "Режисера".
І попереду ще багато цікавого...