Ви тут:  Головна Події ПІДГОТОВКА МАЙБУТНІХ ВЧИТЕЛІВ В ДУСІ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ

ПІДГОТОВКА МАЙБУТНІХ ВЧИТЕЛІВ В ДУСІ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ

DOCCU 2
  Викладачі кафедри педагогіки і методики початкового навчання, які є сертифікованими тренерами з швейцарсько-українського проекту «Освіти для демократичного громадянства, освіти з прав людини» використовують свій досвід у підготовці майбутніх вчителів початкової школи.
   Яскравим прикладом цього є лекція на тему «Методика формування в учнів початкової школи основ громадянської та соціальної компетентностей при вивчені теми «Я-людина»» для студентів 3 курсу спеціальності «Початкова освіта» (канд. пед. наук, доцент Васютіна Т. М.); практичні заняття з «Тренінгу професійного самовизначення» для студентів 1 курсу при вивченні теми «Перспективний план особистісного професійного розвитку» (канд. пед. наук, доцент Лук`янченко О. М.).
DOCCU 1 DOCCU 0
DOCCU 3 DOCCU 5