Ви тут:  Головна Події НЕСКОРЕНЕ ДОШКІЛЛЯ: ПРОФІЛАКТИКА ЕМОЦІЙНОГО ВИГОРАННЯ ТА СТРЕСОВИХ СТАНІВ В УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ (майстер-клас; 26.09.2024)

Шановні працівники дошкільної освіти!

Науково-педагогічний склад кафедри дошкільної освіти Педагогічного факультету Українського державного університету імені Михайла Драгоманова щиро вітає Вас із прийдешнім Всеукраїнським днем дошкілля! Зичимо миру, Перемоги, творчого натхнення, професійних успіхів й особистісного зростання!

Запрошуємо Вас на майстер-клас «НЕСКОРЕНЕ ДОШКІЛЛЯ: ПРОФІЛАКТИКА ЕМОЦІЙНОГО ВИГОРАННЯ ТА СТРЕСОВИХ СТАНІВ В УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ».

Таблиця плану заходів на Тиждень Дошкілля

🎙 Вітальне слово:

• ТАРАС ОЛЕФІРЕНКО, декан педагогічного факультету Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, професор.

🎙Спікери:

• ГАННА ЦВЄТКОВА, завідувачка кафедри дошкільної освіти, докторка педагогічних наук, професорка;
  • ВІКТОРІЯ ГАЛЬЧЕНКО, кандидатка психологічних наук, доцентка
  • ВІРА КОРХ, кандидатка психологічних наук, старший викладач.

🚩 Захід відбудеться онлайн в форматі ZOOM-конференції
2️⃣6️⃣ вересня 2024 р. о 14.00
за посиланням: https://us02web.zoom.us/j/82652068733?pwd=Up5kuXRhWLflLILHjqXFlp9tlyS4y4.1

🔑 Код доступу: 645844

📯 З нагоди Всеукраїнського дня дошкілля до вашої уваги представляємо план цікавих заходів кафедри дошкільної освіти Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова.

Таблиця плану заходів на Тиждень Дошкілля

🩵💛 Наближаємо Перемогу разом – у могутній когорті професіоналів дошкільної освіти! 💛🩵