Ви тут:  Головна Події Навчання студентів факультету за програмою академічної мобільності у Норвегії

Навчання студентів факультету за програмою академічної мобільності у Норвегії

Розвиток академічної мобільності, розширення міжнародного співробітництва, підвищення рівня національної системи освіти України через інтеграцію в міжнародний освітній простір – це ті завдання, які були і залишаються пріоритетними для Драгоманівського університету, очолюваного ректором академіком Віктором Андрущенком. У рамках співпраці Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова та факультету гуманітарних, спортивних та освітніх наук Університету Південно-Східної Норвегії завершився відбір студентів за програмами академічної мобільності «Вивчення фізичного виховання, спорту та навчання на природі (Physical Education, Sport and Outdoor Learning)» (бакалавр), весна, Notodden, піврічна програма та «Навчання на природі та експериментальне навчання в школах і дитячих садках (Outdoor Education and Experiential Learning in Schools and Kindergartens)» (бакалавр), весна, піврічна програма.

 

Міжн акад моб студ ПФ 2023

 

Упродовж весняного семестру 2022-2023 навчального року наші студенти спеціальності 013 «Початкова освіта» Оладько Ульяна, Єлейнік Анастасія, Романюк Софія (33 пн група, куратор доцент Тетяна Коваль) та Мамчик Вікторія (23 пн група, куратор доцент Людмила Попова) від кафедри педагогіки та методики початкового навчання (завкафедри професор Олена Матвієнко) опановуватимуть програму «Вивчення фізичного виховання, спорту та навчання на природі (Physical Education, Sport and Outdoor Learning, а через два тижні з 24 січня 2023 року студенти спеціальності 012 «Дошкільна освіта» Вака Ірина та Пінчук Ольга (3б ДШЛ група) від кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти (завкафедри професор Ганна Цвєткова) навчатимуться за програмою «Навчання на природі та експериментальне навчання в школах і дитячих садках (Outdoor Education and Experiential Learning in Schools and Kindergartens. Таким чином наші найкращі студенти мають унікальну можливість познайомитися зі скандинавською культурою, дослідити провідні тенденції норвезької системи освіти. Адже Університет Південно-Східної Норвегії (Høgskolen i Sørøst-Norge / The University of South-Eastern Norway) є другим за кількістю студентів державним університетським коледжем у Норвегії, що налічує близько 18000 студентів та 1500 співробітників у восьми кампусах. Університет був заснований у січні 2016 року в результаті об’єднання трьох вищих навчальних закладів Норвегії: університетських коледжів Баскеруд, Вестфолд та університетського коледжу Телемар.

 

Міжн акад моб студ ПФ 2023

 Вісім кампусів Університету Південно-Східної Норвегії

 

Міжн акад моб студ ПФ 2023

 

5 січня 2023 року відбулась настановча зустріч для здобувачів ОП «Початкова освіта» бакалаврського освітнього рівня із деканом професором Тарасом Олефіренком і заступником декана з міжнародного співробітництва, завідувачем кафедри педагогіки та методики початкового навчання професором Оленою Матвієнко, а також куратором академічної групи доцентом Тетяною Коваль.

 

Міжн акад моб студ ПФ 2023

 

7 січня 2023 року майбутні вчителі початкової школи успішно прибули до Норвегії. І в понеділок 9 січня приступили до навчання за своєю програмою академічної мобільності «Вивчення фізичного виховання, спорту та навчання на природі».

 

Міжн акад моб студ ПФ 2023Міжн акад моб студ ПФ 2023

 

Бажаємо нашим талановитим студентам натхнення та гарного настрою, життєвої наснаги та жаги до пізнання, теплих зустрічей та приємного спілкування, а також збагатити свій індивідуальний досвід новими моделями створення та поширення знань. Пишаємося вами та вболіваємо за ваш успіх!

 

За сприяння, всебічну підтримку проєкту та можливість взяти участь у програмі академічної мобільності дякуємо ректорові університету Вікторові Андрущенку, деканові Педагогічного факультету професору Тарасу Олефіренку, заступнику декана з наукової роботи та міжнародних зв'язків професору Олені Матвієнко, проректору університету з міжнародних зв'язків доцентові Володимиру Лавриненку та начальнику відділу міжнародних зв'язків доценту Тетяні Матусевич.