Ви тут:  Головна Події Науково-освітній форум «Сучасна парадигма безперервності освіти: мультидисциплінарний підхід» та V Всеукраїнська науково-практична конференція «Початкова освіта: сучасні перспективи розвитку» (30.10.2024; Кременчук)

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас долучитися до Науково-освітнього форуму «Сучасна парадигма безперервності освіти: мультидисциплінарний підхід» та V Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Початкова освіта: сучасні перспективи розвитку». Співорганізатором зустрічі є Український державний університет імені Михайла Драгоманова (Педагогічний факультет).

Захід відбудеться 30 жовтня 2024 року на базі Обласного коледжу «Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія імені А.С. Макаренка» Полтавської обласної ради.

📍 Форма участі: очна, дистанційна та заочна.

Для більш детальної інформації, будь ласка, відвідайте сайт форуму та ознайомтеся з інформаційним листом конференції, який прикріплено нижче.

Інформаційний лист↓pdf

Скористайтеся можливістю взяти участь у важливій науковій події та поділитися своїм досвідом і знаннями з колегами!

Форум і V Всеукр конф Кременчук 30.10.2024