Ви тут:  Головна Події Наставництво в дії: майстер-клас для студентів 4 курсу ОС «бакалавр» з традиційних способів виготовлення ляльки-оберега «Зернівка»

06.03.19 фото 0 06.03.19 фото 1 06.03.19 фото 2

6 березня 2019 року у межах проведення виробничої науково-педагогічної практики магістрантками факультету педагогіки і психології групи 14 ЗМДІО (освітня програма «Дошкільна та інклюзивна освіта») Людвиченко Н. М. та Яценко М. Б. під керівництвом доцента кафедри методики та технології дошкільної освіти Левінець Наталії Валентинівни на базі 4 курсу було проведено заліковий виховний захід (майстер-клас) на тему: «Традиційні способи виготовлення ляльки-оберега "Зернівка"».

06.03.19 5 06.03.19 4 06.03.19  6

Метою проведення заходу було виховати у студентів любов до рідного краю й родини, до праці майстринь-лялькарок, до матері й своєї Батьківщини, повагу до національної символіки і надбань попередніх поколінь, прагнення берегти й примножувати національні традиції та промисли, бажання вивчати культурну спадщину України. Домогтися глибокого осмислення студентами значення ляльки-зернівки в житті людини, вироблення духовної потреби берегти її як сімейний скарб, як оберіг.

06.03.19 9

Захід пройшов у дружній, творчій атмосфері. Студенти зацікавлено виконували завдання, допомагали один одному. Результатом залишилися задоволені усі. А подарунком став чарівний «хоровод» ляльок-зернівок.

06.03.19 7