Ви тут:  Головна Події На XІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми вищої професійної освіти»

28 березня 2024 року Педагогічний факультет у складі делегації освітян-науковців Українського державного університету імені Михайла Драгоманова взяв участь у XІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми вищої професійної освіти», що проходила в межах VІ Міжнародного симпозіуму «Cоціокультурний дискурс глобалізованого світу: наука, освіта, комунікація». Науковий захід був організований кафедрою педагогіки та психології професійної освіти Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій НАУ, співорганізатором заходу виступив УДУ імені Михайла Драгоманова.

Матвієнко О. конф НАУ 28.03.24

Серед доповідей, представлених на пленарному засіданні конференції українськими і зарубіжними науковцями, прозвучав виступ Олени Матвієнко, доктора педагогічних наук, професора, завідувачки кафедри початкової освіти та інноваційної педагогіки, заступниці декана з наукової роботи та міжнародних зв’язків Педагогічного факультету, на актуальну тему «Розвиток гнучких умінь (soft skills) у процесі освітньої діяльності: теорія і практика»

Матвієнко О. конф НАУ 28.03.24Матвієнко О. конф НАУ 28.03.24

Викладачі Факультету технологій та дизайну УДУ імені Михайла Драгоманова Валентина Харламенко, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувачка кафедри технологічної освіти, та Олена Шатова, старший викладач кафедри технологічної освіти, презентували освітньо-науковій спільноті тему «Інноваційні підходи в освітній технологічній галузі в умовах цифровізації».

Представники УДУ імені Михайла Драгоманова поділилися своїми теоретичними та практичними напрацюваннями, що відповідають актуальним тенденціям та потребам вищої професійної освіти, з метою обміну знаннями і досвідом у широкому контексті соціокультурного дискурсу глобалізованого світу. Сприятлива атмосфера наукового товариства дозволила кожному знайти нові ідеї для своїх досліджень та окреслити перспективні шляхи розвитку сучасної освіти в мінливих умовах сьогодення.

Матвієнко О. конф НАУ 28.03.24

Щиро дякуємо нашим друзям і партнерам – Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій в особі Наталії Мельник, в. о. декана, доктора педагогічних наук, доцента, і колективу кафедри педагогіки та психології професійної освіти в особі Ельвіри Лузік, завідувачки кафедри педагогіки та психології професійної освіти, доктора педагогічних наук, професора – за можливість брати участь у такому престижному науковому заході міжнародного рівня та робити вагомий внесок у глобальний освітній діалог. Ми цінуємо зусилля та відданість кожного учасника конференції, які сприяють зведенню міцного фундаменту для майбутніх поколінь науковців та освітян.