Ви тут:  Головна Події На презентації повісті Зірки Мензатюк «Дике літо в Криму»

На презентації повісті Зірки Мензатюк «Дике літо в Криму»

Мензатюк 0

16 травня о 16 годині в Національному музеї літератури України відбулась презентація повісті «Дике літо в Криму», у якій взяли участь: авторка Зірка Мензатюк, видавець Іван Малкович, заступник міністра інформаційної політики України Еміне Джапар

Мензатюк 1

Під час заходу студенти факультету педагогіки і психології разом із доцентом кафедри української мови та методики навчання Топіхою Вірою Андріївною дізнались про те, що у новій книжці діють ті ж герої, що і в пригодницькій повісті «Таємниця козацької шаблі», яка введена до шкільної програми за 5 клас. Читачі давно просили написати продовження, і ось воно з'явилося у видавництві «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА»!

Мензатюк 2

«Дике літо в Криму» сповнене пригод і несподіванок, адже відпочинок у наметах на морському березі сам по собі є пригодою. І вже у справжнє детективне розслідування перетворюється пошук коштовного срібного пояса унікальної роботи, який зник, коли татарів вивозили з Криму.

Мензатюк 3

Уперше в українській літературі для дітей розповідається про долю кримськотатарського народу у ХХ столітті: депортацію з Криму 18 травня 1944 року і нелегке повернення на батьківщину. Повість ламає стереотипи, нав'язані у радянський час, пропагує національну толерантність.

Мензатюк 4Дике літо в Криму