Магістри спеціальності «Дошкільна освіта» у Державній науково-педагогічній бібліотеці імені В. О. Сухомлинського
20 листопада 2019 року магістри спеціальності «Дошкільна освіта» разом із викладачами А.Г.Цвєтковою, С.О.Довбнею і Р.А.Шулигіною відвідали Державну науково-педагогічну бібліотеку імені В.О.Сухомлинського.
Стало доброю традицією в рамках вивчення дисципліни «Методика викладання фахових дисциплін» (викладачі А.Г.Цвєткова, С.О.Довбня, Р.А.Шулигіна) проводити заняття за межами аудиторії.
Державна науково-педагогічна бібліотека імені В.О.Сухомлинського (національний галузевий центр наукових досліджень, генерування та поширення нових знань, історичних надбань у сфері наук про освіту, педагогіки та психології, бібліотечної справи; координаційний, науково-методичний центр мережі освітянських бібліотек МОН України та НАПН України) – чудове місце для розкриття талантів та здібностей особистості майбутніх викладачів закладів вищої освіти.
20 листопада 2019 року магістри спеціальності «Дошкільна освіта» мали змогу, доторкнутися до величної постаті Майстра, відчути магнетизм особистості Василя Сухомлинського, його педагогічної творчості, яка є ще одним переконливим свідченням великої сили, мудрого багатства і яскравої краси мови українського народу.
Магістри відвідали кімнату-музей рідкісної книги, читальний зад Фонду В.О.Сухомлинського, до якого упродовж 2002-2003 рр. родиною В.О.Сухомлинського до ДНПБ України було передано 3393 прим. документів, а саме: особисті праці видатного педагога, видані українською та 50 мовами світу, матеріали про його життя та творчість українською та багатьма мовами світу, відео- і фотодокументи, зібрані після смерті В.О.Сухомлинського. Ця колекція послужила основою для відкриття у березні 2003 р. у структурі бібліотеки читального залу Фонду В.О.Сухомлинського.
Студенти, серед яких є представники КНР, були вражені фундаментальною та захоплюючою екскурсією, яку провела Ніколаєнко Ярослава Миколаївна. Бай Цзі Шен та Дінь Цзіпінь, наші китайські студенти, були здивовані, що в Україні знають про ставлення до спадщини В.О.Сухомлинського в КНР, де майбутні педагоги складають іспит за твором великого майстра педагогічної справи «Сто порад вчителю».
Висловлюємо щиру вдячність директору бібліотеки Березівський Ларисі Дмитрівні, усім співробітникам Державної науково-педагогічної бібліотеки імені В.О.Сухомлинського за високий організаційний, науково-методичний та інформаційний рівень проведення екскурсій.