Ви тут:  Головна Події ІХ Всеукраїнська науково-практична конференція з історії освіти до Всеукраїнського фестивалю науки – 2024

ІХ Всеукраїнська науково-практична конференція з історії освіти до Всеукраїнського фестивалю науки – 2024

 

Шановні колеги!


Із вірою у перемогу України запрошуємо вас взяти участь у роботі ІХ Всеукраїнської науково-практичної конференції з історії освіти «Педагогічна біографіка про національно-патріотичне виховання дітей і молоді: ідеї, концепції, практики». Конференція відбудеться в онлайн-форматі 13 травня 2024 р. (початок об 11:00).

 

Організатори: відділ педагогічного джерелознавства та біографістики Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського НАПН України спільно з Відділенням філософії освіти, загальної та дошкільної педагогіки НАПН України, кафедрою теорії і методики виховання Рівненського державного гуманітарного університету, факультетом соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, кафедрою педагогіки, психології й освітнього менеджменту імені професора Є. Петухова Херсонського державного університету.

Участь у конференції безоплатна.

Детальніше про захід − в інформаційному листі ().

 

Посилання для підключення буде розміщено на вебпорталі Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського напередодні заходу.

 

Джерело: https://dnpb.gov.ua/ua/38281-2/

 

X Conference 13.05.2024