Ви тут:  Головна Події Факультет вітає лауреата Національної премії «Скарб нації»

Факультет вітає лауреата Національної премії «Скарб нації»

25 листопада Жовтневий палац (Міжнародний центр культури і мистецтв Федерації профспілок України) став свідком урочистої Національної Премії «Скарб Нації», яку із запалом відвідали студенти Педагогічного факультету Українського державного університету імені Михайла Драгоманова. Вітаємо лауреата Національної премії «Скарб нації» волонтера Віталія Клака, викладача кафедри дошкільної освіти педагогічного факультету, який неодноразово організовував спільно з колективом факультету волонтерські заходи для допомоги військовим та діткам. Остання благодійна акція − це «Дитинство крок у майбутнє», яка відбулася у прифронтовому місті Слов'янськ.

Скарб Нації 27.11.23 1

Віталій Клак як представник благодійного фонду «БІ сейф» став обличчям доброти та відданості. Йому вручили  диплом за вагомий внесок у захист України, її розвиток та розбудову, медалль за відродження України та сертифікат на отримання програми "Волонтер" на страхову суму 50 000 гривень.

Скарб Нації 27.11.23 6

Урочиста церемонія нагородження складалася з шести блоків за номінаціями, де визнані та нагороджені благодійні фонди, сім'ї, організації, молодь, видатні особистості та додаткові нагороди.

Концертна програма за участі артистів розкрила всю палітру національного таланту. Виставки картин та фото «Ода нації», «Експозиція державних нагород України» та українських хусток і рушників зробили подію ще більш насиченою.

Скарб Нації 27.11.23 6

Щиро дякуємо ректорові Віктору Андрущенку та деканові Тарасу Олефіренку за те, що ваші серця б'ються в такт із ритмом студентського життя та спрямовані на підтримку ініціатив нашої молоді.

Вдячні за запрошення президентові Національної премії «Скарб нації», голові правління ГО «Оберіг людства» Тетяні Забавській. Її візія, яка оживає в подіях, стала для нас магічним маршрутом у напрямку єднання і вдячності.

За кожним ім'ям та ділом стоїть частка тепла, яке робить нашу країну кращою. І на цій премії серця об'єднались, створюючи справжній скарб нації.