Ви тут:  Головна Події «ДИТИНСТВО: КРОК У МАЙБУТНЄ»

«ДИТИНСТВО: КРОК У МАЙБУТНЄ»

image-a0fe80af8e234bd1390e37c8bc29e4d236c6c218ffda80b09d9e1d4cb5d3e9cf-V  Уже сьомий рік поспіль студенти спеціальності «Дошкільна освіта» Факультету педагогіки та психології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова беруть активну участь у щорічній Всеукраїнській благодійній акції «Дитинство: крок у майбутнє». Як відомо, сіяти зерно добра – головне покликання педагога. Тому результати проведення акції засвідчили, що студенти спеціальності «Дошкільна освіта» мають велике добре серце – серце доброчинне!

   Мета акції – привернути увагу молоді до реалій життя дітей у складних умовах сьогодення, активізувати громадянську позицію українського студентства, сприяти задоволенню духовних потреб дітей, які позбавлені батьківського піклування, дітей інвалідів та дітей з неблагополучних, багатодітних та малозабезпечених сімей, запалити серця громадян України вогником Любові, навчитися бути не байдужими до проблем обездолених дітей, подарувати увагу та тепло дітям, слугувати гідним для наслідування прикладом іншим людям, які прагнуть творити добро. 

  І цього року (Акція тривала упродовж березня-квітня 2016 року) студентам вдалося досягти поставленої мети, а крім усього вищесказаного, ще й надати посильну матеріальну допомогу вихованцям цих закладів у вигляді іграшок, канцтоварів, спортивного обладнання, миючих засобів, солодощів, фруктів тощо.
   За час проведення акції студенти з розважально-розвивальною програмою відвідали наступні дитячі заклади:
1. Київський будинок дитини «Берізка» (студенти 303 групи)

haGwK5S7B-41  mxwdSnGsv-g  tN28uZgpTC4 


2. Центр соціального захисту та адаптації дітей «Дім життя» м. Броварів (студенти 306, 307 груп).

3. Дитячий будинок "Надія" с. Мокрець Броварського району (студенти 302 групи).

iF4Ha39XAyU 2

4. Святошинський дитячий будинок для дітей-інвалідів (студенти 301, 308, 309 груп).

FBJ7wH2hCjM   tUsEJTioEw8


5. Реабілітаційний центр «Місто щасливих дітей» м. Києва (студенти 304 групи)

DSC 0166  image-a0fe80af8e234bd1390e37c8bc29e4d236c6c218ffda80b09d9e1d4cb5d3e9cf-V 

  Найактивнішими учасниками акції стали студенти ІІІ курсу спеціальності «Дошкільне освіта», викладачі, куратори груп, представники студентського самоврядування, а також починаючі волонтери – студенти 1-го курсу.
    Акція «Дитинство: крок у майбутнє» для студентів стала вже традиційною. Її кордони розширюються щороку. До нас уже приєдналися:
• Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
• Переяслав-Хмельницький педагогічний університет ім. Г.Сковороди
• Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
• Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя.
  Особливу подяку висловлюємо нашим друзям – Освітньому порталу «Педагогічна преса» Міністерства освіти і науки України, особливо директору Погорєлову Дмитрію Валерійовичу, за надану інформаційну підтримку у проведенні Акції.
      Сподіваємося, що і наступний рік збагатить нашу добру справу новими однодумцями.
Але на цьому акцію не закінчено. Вона триває завжди у наших роздумах про те, як варто жити і з чого розпочинати кожен новий день. Приєднуйтесь до нас і Ви відчуєте, як б’ється серце доброчинності!