Ви тут:  Головна Події «Драгоманівські розмови» від кафедри початкової освіти та інноваційної педагогіки (#ПФ_УДУ)

Привіт, абітурієнте! 👋

Мрієш стати частиною нашої дружної родини? 👫

Хочеш знайти однодумців, отримати чудову професію, знання та розкрити свій потенціал?👯‍♀️

Тоді не пропусти «Драгоманівські розмови» – онлайн-зустрічі зі студентами Українського державного університету імені Михайла Драгоманова!💁‍♀️

Драгоманівські розмови 2024

📆Щочетверга о 18:00 ми відкриємо двері до світу Драгоманівського університету, де на тебе чекають:

🔸Цікаві розповіді про наш факультет та спеціальність;

🔹Невимушена атмосфера та можливість поспілкуватися зі студентами;

🔸Відповіді на всі твої запитання про умови вступу, студентське життя та багато іншого.

🏢Чудовий шанс відчути атмосферу нашого університету та зробити правильний вибір майбутньої професії!

🙌 Не пропусти свій шанс стати частиною Драгоманівської сім'ї!

Мерщій заповнюй заявку на щотижневу зустріч👇