Ви тут:  Головна Події ✨Чемпіонат із боулінгу за Кубок ректора 🏆🎳

✨Чемпіонат із боулінгу за Кубок ректора 🏆🎳

Нещодавно відбувся захопливий чемпіонат із боулінгу за Кубок ректора, який зібрав найактивніших та найенергійніших студентів нашого університету. Цей захід став не тільки прекрасною нагодою проявити спортивний азарт, але й можливістю згуртуватися та підтримати один одного у ці непрості часи.

video Кубок ректора Боулінг осінь 2024

Висловлюємо свою щиру вдячність ректорові нашого університету академіку Віктору Андрущенку, а також деканові факультету Тарасу Олефіренку за постійну підтримку студентських ініціатив та допомогу в організації активностей для студентської молоді.

Особлива подяка Первинній профспілковій організації студентів університету на чолі зі Станіславом Цибіним за фінансову підтримку, завдяки якій цей чемпіонат став можливим. Дякуємо також Студентському парламенту університету та Центру гуманітарної та молодіжної політики за їхню важливу роль у розвитку студентського життя та сприяння проведенню дружніх поєдинків та змагань.

video Кубок ректора Боулінг осінь 2024

📌Наша команда зібрала в собі справжніх лідерів та командних гравців:

✔️ Щипанська Софія Юріївна (25 ПРПС),

✔️ Кравченко Віталій Андрійович (25 ПРПС),

✔️ Пегета Олександр Олегович (25 ПРПС),

✔️ Гончарова Олеся Олександрівна (30 ОМ),

✔️Лукʼяневич Олександр Васильович (16 ПРПС),

✔️ Миколюк Владислава Дмитрівна (36 ПСРО),

✔️ Левченко Данііл Павлович (25 ПРПС).

Атмосфера на турнірі була неймовірною: дружня, позитивна та заряджена енергією. У часи війни такі заходи надзвичайно важливі, адже вони допомагають відволіктися, знайти підтримку серед однодумців і відчути силу студентської спільноти.

Дякуємо всім учасникам та організаторам за незабутній чемпіонат і чекаємо нових зустрічей на спортивних майданчиках університету!

👋Та вітаємо наших друзів із факультету спеціальної та інклюзивної освіти з перемогою 🏆

З любов'ю #твій_пф 💙