Ви тут:  Головна Наука Конференції Оголошення 16.04.21 📅 ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція здобувачів вищої освіти, аспірантів, молодих вчених «Тенденції розвитку дошкільної освіти: молодь і наука»

Шановні здобувачі вищої освіти, аспіранти, молоді вчені!

Кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти та педагогіки і методики початкового навчання Факультету педагогіки і психології НПУ імені М.П.Драгоманова запрошують до участі в роботі ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти, аспірантів, молодих вчених (з міжнародною участю) «Тенденції розвитку дошкільної освіти: молодь і наука», яка відбудеться 16 квітня 2021 р. у м.Києві (в онлайн-форматі з трансляцією на Facebook).

Основні напрямки конференції:

1. Розвиток soft skills: креативнийпотенціал дитини дошкільного віку
  2. Освітнє дитинство: прогресивнітехнології та модерні практики
  3. Освіта дітей дошкільного віку в умовахінклюзії
  4. Наступність дошкільної і початковоїосвіти: сучасний контекст
  5. Цінності національно-культурної ідентичності: резерви гармонійного розвитку дитини

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

запрошуємо 16.04.2021 ДШ ПН