Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра практичної психології Оголошення та події кафедри Науково-методичний семінар кафедри на тему: Архетипна символізація глибинних аспектів психіки суб’єкта (Сергата Інеса Олегівна; 06.03.2024)

06 березня 2024 року відбувся науково-методичний семінар кафедри на тему: Архетипна символізація глибинних аспектів психіки суб’єкта

Спікер: Сергата Інеса Олегівна, викладач кафедри практичної психології

Сергата І.О. 06.03.24

Інеса Олегівна наголосила, що для психолога-практика є важливою психопрофілактика особистісних якостей, усвідомлення власних глибинних характеристик психіки, що сприяє адекватному розумінню іншої людини та усуває спотворення дійсності. Глибинно-психологічна корекція передбачає цілісний підхід до пізнання деструкцій психіки суб’єкта, витоки яких пов’язані з несвідомою сферою.

На доповіді було окреслено основні методики, які використовуються в груповій психокорекції за методом АСПП а також надано рекомендації викладачам щодо практичного застосування інформації про архетипну символізацію глибинних аспектів психіки суб’єкта на практичних, семінарських та лабораторних заняттях.