Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра практичної психології Оголошення та події кафедри Міжнародна наукова співпраця факультету (за лаштунками)

Міжнародна наукова співпраця факультету (за лаштунками)

 

Приємні враження від проведеного на педагогічному факультеті наприкінці вересня двотижневого циклу гостьових лекцій від рабина, д-ра Шимона Кауена зі Вступу до логотерапії надихнули нас на написання ще однієї статті, у якій ми хочемо подякувати всім причетним до організації та проведення цих відеозустрічей. Адже неможливо переоцінити сприятливий вплив інтерактивної взаємодії між досвідченими науковцями та майбутніми фахівцями, обмін безцінним досвідом у реальному часі.

 

Логотерапія Шимон Кауен 09. 2022 дякуємо

 

Дякуємо представникові Київського Центру вивчення універсальної етики Сергію Володимировичу Казімірову за запропоновану ініціативу проведення циклу гостьових лекцій із логотерапії від шановного д-ра Шимона Кауена.

 

Дякуємо нашому деканові Тарасу Олексійовичу Олефіренку за підтримку ініціативи та всебічне сприяння у її реалізації.

 

На високому рівні було проведено перемовини з представниками із Мельбурну щодо підготовки та організаційних моментів даного заходу − за що ми щиро вдячні Олені Валеріївні Матвієнко, заступникові декана з наукової роботи та міжнародних зв'язків. Адже результатом змістовної комунікації стало проведення відеозанять зі «Вступу до логотерапії» для наших колег і студентів.

 

Висловлюємо подяку Інні Зайцевій за супровід на лекціях, роз’яснення та узгодження важливих моментів щодо матеріалу від д-ра Шимона Кауена. Пані Інна говорить:
«Я ставлю освіту як головний національний пріоритет будь-якої країни. Освіта не обмежується отриманням знань і підготовкою до кар'єри або для того, щоб заробити краще; але освіта в ширшому і глибшому сенсі, для кращого життя. Не лише для окремої людини, а й для суспільства в цілому. Освіта з акцентом на спільних цінностях, які об’єднують людей з різних країн і мов та захищають наші освічені часом етичні норми поведінки.

Я живу відповідно до морального компасу, котрий дали мої батьки на прикладі їх особистої поведінки та цінностях. Вони навчили мене бути доброю, прагнути справедливості та навчатися протягом усього життя. В Австралії я поєдную повний робочий день із виконанням батьківських обов’язків. Попутно я отримала дві ступені магістра в Університеті Мельбурна, перекладала книжки, писала статті в англомовних журналах та книжках про міжкультурні відносини та досвід мігрантів.

Великий педагог Януш Корчак сказав, що реформування світу означає реформування виховання. Тільки разом, як суспільство, так і окремі люди, ми можемо зробити вагомий внесок у формування процвітаючого, безпечного та згуртованого майбутнього для майбутніх поколінь. Для мене велика честь і привілей сприяти спільному партнерству між Університетом Драгоманова, провідним навчальним закладом в Україні, Київським центром вивчення этики монотеизма та Інститутом юдаїки та цивілізації в Мельбурні. Я в захваті від можливості працювати із шановними колегами в Україні, щоб разом зробити наш світ кращим і добрішим».

 

Дякуємо за дуже змістовний та професійний переклад Олені Бернацькій, Олександрі Пасхал, Ользі Романюк, Аліні Сербіній.

 

Віримо в продовження цієї продуктивної співпраці!

 

За матеріалами доцента кафедри практичної психології
Педагогічного факультету НПУ ім. М.П. Драгоманова
Зінько Оксани Миколаївни