Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Співпраця Співпраця зі стейкхолдерами Спільна участь НПП кафедри педагогіки та методики початкового навчання з стейкхолдерами в IV Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю (10-11.12.2020 2020 року, м. Вінниця)

Спільна участь НПП кафедри педагогіки та методики початкового навчання з стейкхолдерами в IV Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Інклюзивна освіта як індивідуальна траєкторія особистісного зростання дитини з особливими освітніми потребами» яка відбулася 10-11.12.2020 2020 року (м. Вінниця)

Тесленко Тетяна Василівна

Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та методики початкового навчання Факультету педагогіки і психології НПУ ім. М.П. Драгоманова.

Семенуха Алла Миколаївна

заступник директора з навчально-виховної діяльності ЗЗСО № 17 з поглибленим вивченням математики.

Підготовка майбутніх учителів початкових класів до інклюзивної освіти в умовах НУШ

Тесленко В.В.

Доктор педагогічних наук, професор кафедри філософії Факультету соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського

Проблеми інклюзії в освітньому просторі України.

Григоренко Вікторія Євгеніївна

Дорошенко Дарина Віталіївна

вчитель початкових класів НВК "Школа І-ІІ ступенів - ліцей №38 ім. В.М. Молчанова"

Особливості уроків образотворчого мистецтва в початкових класах в умовах інклюзивного навчання.

Янковська Інна Миколаївна

Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки  та методики початкового навчання

Факультету педагогіки і психології НПУ імені М.П. Драгоманова

Гуменюк Олена Дмитрівна

заступник директора з навчально-виховної роботи в початковій школі НВК "Школа І-ІІ ступенів - ліцей №38 ім. В.М. Молчанова"

Соціалізація дитини з особливими освітніми потребами засобами арт-терапії

Коханко Оксана Григорівна

Порадюк Оксана Михайлівна

заступник директора з навчально-виховної діяльності ЗЗСО № 61 з поглибленим вивченням інформатики, вчитель-методист

Формування навичок співпраці в учнів інклюзивних класів засобами інтегрованого навчання

Лук’янченко Ольга Миколаївна

кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та методики початкового навчання Факультету педагогіки і психології НПУ ім. М.П. Драгоманова.

Корніцька Юлія Василівна

заступник директора з навчально-виховної діяльності ЗЗСО № 106 з поглибленим вивченням англійської мови, вчитель -методист.

Вплив мистецької освітньої галузі на розвиток  дітей з ООП