Вчитель року 2024 ОМ Янковська

З 29 січня по 22 лютого проходив І міський тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2024» номінація «Образотворче мистецтво». Доцент Янковська Інна Миколаївна взяла активну участь у співпраці з Київським столичним університетом імені Бориса Грінченка, Інститутом післядипломної освіти.

Всеукраїнський конкурс «Учитель року» проводиться щороку на державному рівні з метою стимулювання активної участі вчителів у становленні й розвитку національної системи освіти,  підвищення престижності професії вчителя в суспільстві, популяризації кращих педагогічних  здобутків і професійної майстерності. Завданням конкурсу є виявлення та підтримка талановитих педагогічних працівників, поширення кращого педагогічного досвіду; розвиток творчого потенціалу вчителя та підвищення його професійної майстерності; сприяння самореалізації вчителя.

учитель 2023 01

У квітні (13.04.23) відбулося довгоочікуване відкриття великодньої виставка "Розмаїття писанок: від традицій до сучасності" в унверситетському артпросторі "СКЛО". І хоча Великдень уже позаду, проте наша прекрасна виставка писанок не зупиняє нас радувати. І раді повідомити, що не лише нас, але й гостей нашого факультету, а саме діток початкових класів різних шкіл Києва.

виставка писанки школярі пш 25.04.23 1

15 лютого 2023 року в онлайн-форматі відбулася настановча конференція з виробничої педагогічної практики студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта. У зустрічі взяли участь роботодавці, які звернулися до студентів і викладачів у своїх виступах.

На настановчій конференції роботодавців слухали виступ заступника директора з навчально-виховної роботи початкової школи НВК Школа – I-II ступенів – ліцей № 38 імені В.М. Молчанова Гуменюк Олени Дмитрівни, вчителя практика Дербеденевої Олени Дмитрівни.

Учителі звертали уваги студентів-практикантів на особливості проведення педагогічної практики з урахуванням безпекової ситуації в початковій школі, розказали про особливості проведення онлайн уроків, про організацію освітнього процесу під час повітряної тривоги.

н конф практ 15.02.23 1

Інформація про завершення участі членів кафедри педагогіки і методики початкового навчання педагогічного факультету НПУ імені М.П.Драгоманова у фінському проєкті вебінарів «Наставництво в педагогічній практиці»!

учасники Фінський проєкт педпрактика 2022

Сторінка 1 із 5