Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Співпраця Співпраця зі стейкхолдерами Зустріч зі стейкхолдером Оксаною Хомич для обговорення проєкту освітньої програми Початкова освіта (23.03.21)

23 березня 2021 року у стінах Педагогічного факультету НПУ імені М. П. Драгоманова відбулася зустріч заступниці декана з наукової роботи та міжнародних зв'язків, завкафедри педагогіки та методики початкового навчання, професора Матвієнко О. В. і доцента кафедри Янковської І. М. зі стейкхолдером освітньої програми "Початкова освіта" Хомич О. О.

Оксана Олександрівна Хомич – учитель-методист початкових класів НВК «Новопечерська школа», аспірантка Київського університету ім. Б.Грінченка, випускниця Queen’s University, Онтаріо, Канада, онлайн-учитель Ukrainian United School, Монітоба, Канада, співрозробник Нової української школи, учасник Всеукраїнських та Міжнародних конференцій. У 2019 році Хомич Оксана ввійшла в ТОП-50 найкращих учителів України, номінованих на премію Global Teacher Prize Ukraine.

На зустрічі відбулось обговорення проєкту освітньої програми Початкова освіта та перспективи подальшої співпраці.

О. Хомич 23.03.21 Обговорення ОП 1