7 травня 2024 року на базі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Діяльнісний підхід у початковій освіті в реаліях сьогодення: виклики та перспективи освітньої реформи».

Увесь колектив кафедри початкової освіти та інноваційної педагогіки (завкафедри професор Олена МАТВІЄНКО) разом зі студентами бакалаврату та магістратури взяли участь у її роботі.

На пленарному засіданні університет представляла докторка педагогічних наук, професорка Тетяна ВАСЮТІНА з доповіддю «Діяльнісний підхід у процесі формування основ громадянської та природничої компетентностей учнів початкової школи засобами картографічних навчальних посібників».

Конф Черкаси 07.05.24 1

Вчитель року 2024 ОМ Янковська

З 29 січня по 22 лютого проходив І міський тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2024» номінація «Образотворче мистецтво». Доцент Янковська Інна Миколаївна взяла активну участь у співпраці з Київським столичним університетом імені Бориса Грінченка, Інститутом післядипломної освіти.

Як полегшити майбутнім вчителям вхід у професію? Команда українських освітян, серед яких найкращі педагоги-практики, підготувала програму менторства для майбутніх учителів (як складову практики студентів 4 курсів педагогічних спеціальностей), аби покращити практичні навички підготовки здобувачів вищої педагогічної освіти, підвищити престижність роботи в школі та показати великі можливості сучасної освіти для української молоді.

Проєкт з менторства СТАРТ

12 травня 2023 року доцент кафедри початкової освіти УДУ імені Михайла Драгоманова Кондратюк Олена Михайлівна провела гостьову лекцію з методики навчання освітньої галузі «Математика» для студентів 3 курсу денного відділення спеціальності «Початкова освіта» факультету початкової, технологічної та професійної освіти ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет». Олена Михайлівна ознайомила майбутніх учителів з дидактичними основами організації пошукової діяльності молодших школярів, висвітлила зміст та етапи такої роботи в процесі навчання математики молодших школярів, навела приклади дослідницьких математичних завдань та математичних онлайн лабораторій.

Дякуємо Надії Миколаївні Ляшовій, кандидату педагогічних наук, доценту кафедри теорії і практики початкової освіти за чудову організацію зустрічі та плідну співпрацю!

гостьова лекція Кондратюк 12.05.23 1

9 лютого 2023 року в УДУ імені Михайла Драгоманова на педагогічному факультеті зі студентами 1 мгпн групи була проведена гостьова бінарна лекція доцента кафедри початкової освіти Чайченко Валентини Федорівни та доцента Донбаського державного педагогічного університету Бондаренко Тетяни Миколаївни. Викладачі познайомили магістрів зі змістом курсу НУШ «Я у медіапросторі», проаналізували його навчально-методичний супровід та продемонстрували практичні вправи із власного досвіду на слайдах та відеороликах.

бінарна лекція Медіа для 1мгпн 9.02.23 1

Сторінка 1 із 3