Привіт, друзі!🏞️

Ми запрошуємо вас у захоплюючу подорож разом із нашими студентами, які навчаються за обміном у Норвегії! 🇳🇴

Вони поділилися з нами своїм незабутнім досвідом походу!

Долучайтеся до перегляду відео, щоб поринути в атмосферу мандрівництва та відчути світ норвезької природи! 💫

🎓💬 Студенти Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова

🇺🇦🤗🇳🇴 🌟 Мрієте про сучасний міжнародний досвід та розвиток вашої професійної кар'єри? Волієте відкрити для себе нові можливості академічної мобільності в країнах Європи, щоб не лише навчатися, але й застосовувати передові практики в освітньому процесі? Отже, у нас з Вами спільний шлях і Ваша майбутня кар'єра починається тут!

👥🎥 Приєднуйтесь до нашої відеозустрічі та дізнайтесь більше про життя та навчання за кордоном!

Норвегія ДО ПФ УДУ 21.04.2024

8 червня студентки спеціальності «Початкова освіта» закінчили весняний семестр 2022-2023 навчального року за програмою академічної мобільності в Норвегії від Erasmus+. Навчання проходило у рамках міжнародної співпраці Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова та Факультету гуманітарних, спортивних та освітніх наук Університету Південно-Східної Норвегії (Høgskolen i Sørøst-Norge / The University of South-Eastern Norway). У цей день відбулося свято на честь успішного закінчення навчання, студенти весело проводили час разом з викладачами, обмінювалися подарунками та пригадували всі пригоди, які сталися з ними протягом 5 місяців. Від наших українок викладачі отримали у подарунок вишиванки.

АМ Норвегія ПО ПФ 8.06.23 1

У рамках міжнародної співпраці триває академічна мобільність студентів педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова на факультеті гуманітарних, спортивних та освітніх наук Університету Південно-Східної Норвегії (Høgskolen i Sørøst-Norge / The University of South-Eastern Norway) упродовж весняного семестру 2022-2023 навчального року.

Міжн_акад_моб_студ_ПФ_2023.jpg

9 січня 2023 року відбулась презентація програми Physical Education, Sport and Outdoor Learning (Norway, Notodden) академічної мобільності студентів спеціальності «Початкова освіта»

Презентація програми↓pdf

У рамках співпраці Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова та факультету гуманітарних, спортивних та освітніх наук Університету Південно-Східної Норвегії студенти спеціальності 013 «Початкова освіта» Оладько Ульяна, Єлейнік Анастасія, Романюк Софія (33 пн група, куратор доцент Тетяна Коваль) від кафедри початкової освіти (завкафедри професор Олена Матвієнко) 9 січня 2023 року розпочали навчання за програмою академічної мобільності «Вивчення фізичного виховання, спорту та навчання на природі (Physical Education, Sport and Outdoor Learning)» (бакалавр), весна, Notodden, піврічна програма.

Міжн акад моб студ ПФ 2023

Сторінка 1 із 2