Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Практика Звіти практик. Конференції Звітна конференція з навчальної педагогічної практики студентів 2 курсу спеціальності "Початкова освіта" денної форми навчання (25.05.2023)

Завершилась навчальна педагогічна практика у студентів 2 курсу спеціальності "Початкова освіта" денної форми навчання. За її результатами було проведено звітну онлайн-конференцію за участю студентів груп, керівника практики, доцента кафедри початкової освіти Тетяни Тесленко, групових керівників (доц.Григоренко В.Є., доц. Губарєва Д.В., доц.Себало Л.І., викл. Сенчило А.В). Під час проходження навчальної педагогічної практики у закладах загальної середньої освіти студенти мали змогу сформувати фахові компетенції майбутнього вчителя початкової школи, уміння психолого-педагогічного спостереження та аналізу, оволодіти методикою виховної роботи у всій її різноманітності та складності. Студенти випробували себе у ролі класовода, відчули переваги педагогічної професії, переконались у психологічній готовності до педагогічної діяльності, на практиці апробували здобуті в університеті теоретичні знання з дидактики, теорії виховання, поліпшили організаторські здібності та вміння. Всі студенти продемонстрували свої презентації з фотографіями проведених виховних занять, ранкових зустрічей і виконаних завдань, а також поділилися своїми враженнями. До конференції долучились студентка 2 курсу, яка в рамках програми академічної мобільності проходить практику в Норвезьких школах, а також студентка, яка тимчасово проживає в Бельгії і практику проходила в Бельгійській школі. Цікавою була розповідь студенток про особливості організації навчально-виховного процесу в цих країнах. Керівники студентів в школах розповіли про співпрацю зі студентами під час практики, привітали студентів з успішним проходженням практики.

25.05.23 звіт конф навч пр 2к ПО 01