Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Практика Звіти практик. Конференції Настановча конференція з навчальної педагогічної практики «Адаптація першокласників в умовах НУШ» зі студентами 3-го курсу денної і заочної форм навчання спеціальності «Початкова освіта» (28.08.2024)

28 серпня 2023 року відбулась настановча конференція з навчальної педагогічної практики «Адаптація першокласників в умовах НУШ» зі студентами 3-го курсу денної і заочної форми навчання педагогічного факультету спеціальності «Початкова освіта». Метою даного виду практики є підготовка студентів до виконання основних функцій майбутньої фахової діяльності, яка здійснюється на цій практиці під час ознайомлення здобувачів вищої освіти з особливостями організації освітнього процесу в Новій українській школі та їх впливом на адаптацію дитини до нових умов протягом перших тижнів її перебування у школі. Керівники практики, доценти Тесленко Тетяна Василівна і Григоренко Вікторія Євгенівна, розкрили завдання практики, познайомили зі змістом практики, звітною документацією, яку мають здати студенти після проходження цього виду практики, а також розповіли про особливості організації практики в умовах військового стану в базових закладах освіти міста Києва. На конференції була присутня завідувачка кафедри початкової освіти та інноваційної педагогіки, Матвієнко Олена Валеріївна. Вона привітала студентів з початком нового навчального року і з початком проходження нового виду практики, де наші студенти будуть проходити даний вид практики з 4 вересня по 15 вересня 2023 року, а також відповіла на всі запитання студентів, які виникли під час зустрічі. На конференції також були присутніми керівники практик базових шкіл: доцент Себало Л.І, старший викладач Губарєва Д.В., куратори груп – доцент Попова Л.М, асистент – Цихмейструк О.М.

28.08.23 Наст конф навч пр Адапт нуш 3к ПО 1