Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Практика Звіти практик. Конференції Навчальна педагогічна практика студентів 2 курсу (ПН) з 21 лютого по 8 травня 2022 року

31 травня 2022 року відбулась підсумкова конференція з навчальної педагогічної практики студентів 2 курсу спеціальності "Початкова освіта" (з 21 лютого по 8 травня 2022 року). Керівник практики, доцент Тесленко Тетяна Василівна, підвела підсумки за результатами виконання завдань практики студентами протягом семестру. Студенти-практиканти із захопленням презентували результати своєї практики, а також ділилися враженнями від участі у волонтерському проєкті НПУ імені М.П.Драгоманова "Освітній хаб", адже війна змінила всі цілі і завдання, зміст і формат проходження цього виду практики. Для студентів це був новий досвід у проведенні як виховних занять, так і навчально-розвивальних, з учнями різних вікових груп, з різних місць проживання. Методисти кафедри, які керували практикою, привітали студентів із успішним проходженням практики та побажали міцного здоров'я, мирного неба та подальших успіхів у навчанні.

Презентації студентів (захист практики):

звіт практика 2пн 31.05.22 1