Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Практика Звіти практик. Конференції Настановча онлайн-конференція з виробничої педагогічної практики студентів 3 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта з.ф.н. (17.03.23)

17.03.2023р. відбулась настановча онлайн-конференція з виробничої педагогічної практики студентів 3 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта заочної форми навчання. Доцент Григоренко Вікторія Євгенівна ознайомила студентів з програмою нового для студентів виду практики, донесла до студентів мету, завдання та зміст практики. Окрема увага була звернена на особливості ведення щоденника з практики, в якому студенти мають фіксувати всі виконані завдання. На конференції також були присутні всі керівники практики за наказом університету. Вони відповіли на запитання студентів і побажали успіхів студентам у проходженні практики.

наст конф 17.03.23 1