Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Практика Звіти практик. Конференції Настановча онлайн-конференція з навчальної педагогічної практики студентів 2 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта (24.02.23)

24.02.2023 н.р. відбулась настановча онлайн-конференція з навчальної педагогічної практики студентів 2 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта. Доцент Тесленко Тетяна Василівна детально ознайомила студентів з програмою практики, донесла до студентів мету та завдання практики. Окрема увага була звернена на особливості ведення робочої документації, зокрема щоденника з практики, в якому студенти мають фіксувати всі виконані завдання. Керівники практики в базових школах: Григоренко Вікторія Євгеніївна, Себало Людмила Ігорівна, Сенчіло Алла Володимирівна познайомили студентів з цікавими техніками здоров'язбережувальних технологій, які можна використати під час практики і побажали студентам належним чином виконати програму практики та отримати гарні враження від практичної діяльності!

наст конф практ 24.02.23 1