Перша сесія: запитання і відповіді ☝️🧐❓❗️

17 грудня 2021 року відбулась зустріч студентів першого курсу магістратури спеціальності «Початкова освіта» 1МГПН групи (куратор Кондратюк О.М.) та студентів першого курсу бакалаврату 1ПН групи (куратор Попова Л.М.) спеціальності «Початкова освіта» Педагогічного факультету Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова.

Зустріч із першокурсниками стала новим завданням науково-дослідницької практики магістрів, які охоче підхопили ідею завідувачки кафедри професора О.В. Матвієнко.

Як підготуватися до сесії та уникнути стресу? Яка структура сесії, формат, як проходить? Коли повідомляють про результати екзаменів? Як проходить екзамен? Які труднощі можуть бути? Якщо трапиться несподівана ситуація (пропаде Інтернет чи світло), що в цьому випадку робити? Якщо виникнуть питання з Moodle, і не можна буде зайти на екзамен, що тоді робити? Чи є можливість перездачі і як вона проходитиме? А ще: «якщо хтось зі студентів, наприклад, проспав екзамен, що робити в такому випадку?» :) Ось питання першокурсників, на які відповідали магістри.

Зустріч вийшла змістовною та цікавою. Студенти-магістри надали поради, як готуватися до екзаменів. Однак на цьому не зупинилися. І розповіли ще про види практик, уроки під час практики, складання конспектів уроків і, навіть, чи страшно влаштовуватись на роботу (!). Сподіваємось це допоможе першокурсникам трішки заспокоїтися й успішно скласти першу сесію. Далі буде!

17.12.21 1МГПН1ПН 1